امـروز : دوشنبه13آذر1402
4/12/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

نائب رئیس شورای اسلامی در نشست خبری اختصاصی با خبرنگاران همدان پیام

19 آبان 1400
خلاصه مطلب:

اصغر مرادی نائب رئیس شورای اسلامی در نشست خبری اختصاصی با خبرنگاران همدان پیام


نائب رئیس شورای اسلامی شهر قروه درگزین در نشست خبری اختصاصی با اعضای تحریریه همدان پیام :

ضمن تشکر از حضور خبرنگاران و مدیران محترم رسانه بزرگ و مردمی همدان پیام در شهر قروه درگزین و همچنین تشکر از زحمات مهندس اسفندیاری صالح لازم میباشد از این فرصت استفاده نموده و مشکلات و مسائل مهم مورد نیاز برای شهر قروه را به نمایندگی از سایر اعضا و همکاران محترم خودم در شورای اسلامی شهر مطرح کنم '
نیاز اصلی و تقاضای عموم همشهریان در ابتدا استقرار ادارات می باشد بطوریکه با ارتقاء بخش به شهرستان علی رغم تلاشهای فراوان هنوز اداراتی هستند که مستقر نشده است مثل جهاد کشاورزی'کمیته امداد'فرماندهی انتظامی' پلیس راهور و... که شورای اسلامی شهر آمادگی خود را برای هر نوع کمک و مساعدت در چهارچوب ضوابط در این خصوص را اعلام می دارد.
مبحث بعدی نیاز به ساخت بیمارستان در شهر می باشد که از نیازهای اساسی بوده بطوریکه امکانات و خدمات حاضر که در درمان بستر ارائه می گردد جوابگوی نیازهای مردم شریف نمی باشد.
از دیگر امکاناتی که شایسته است در اولین فرصت اقدام لازم در این خصوص صورت پذیرد ساخت فرهنگسرا و به تبع در طراحی آن سالن آمفی تئاتر برای برگزاری مراسمات و همایش های مختلف میباشد که در ادوار قبل زمین مورد نیاز هم توسط شهرداری و شورای اسلامی برای این موضوع اختصاص داده شده است.
اجرای فاضلاب شهری که از سالهای قبل پیگیریهای لازم در این مورد صورت پذیرفته امید است عملیات اجرایی آن هر چه زدوتر شروع گردد.

برای افزایش نشاط و سلامت جامعه علی الخصوص بانوان گرامی شهر نیاز می باشد سالن ورزشی استاندارد و دارای امکانات کافی برای بانوان وجود داشته باشد که شهرداری و شورای اسلامی شهر در این خصوص نیز آمادگی همکاری لازم از جهت اختصاص زمین را دارند.
ساماندهی بازار قدیم که از سالهای قبل شروع گردیده ان شا الله با همت شهردار محترم به سرانجام خواهد رسید .
در پایان خدای بزرگ را شاکریم که با زحمات نماینده محترم و تمام مسئولین بزرگوار شهر و شهرستان و نیز همدلی اعضای شورای اسلامی شهر و پیگیریهای شهردار محترم شهر قروه درگزین در مسیر پیشرفت قرار گرفته است و ان شا الله در آینده نزدیک شاهد به سرانجام رسیدن تمام موارد فوق الذکر باشیم.

اخبار مرتبط