امـروز : شنبه1مهر1402
23/9/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

افتتاح پارک بانوان شهر قروه درگزین همزمان با دهه کرامت

9 تیر 1399
خلاصه مطلب:

افتتاح پارک بانوان شهر قروه درگزین همزمان با دهه کرامت


به گزارش ایسنا روز شنبه هفتم تیرماه همزمان با دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر پارک بانوان شهر قروه درگزین با حضور پرشور بانوان به بهره برداری رسید. لطفی نماینده مردم شهرستان های درگزین و رزن در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با شاره به اینکه ایجاد پارک های بانوان موجب سلامت و بالندگی خانواده ها خواهد شد، اظهار کرد: بانوان هر چه شرایط روحی و روانی بهتری داشته باشند وظایف خود را در جامعه و خانواده مطلوب تر انجام می دهند.
حسن لطفی ایجاد پارک بانوان برای توسعه سلامت زنان جامعه را بسیار مهم دانست و افزود حفظ تعادل جامعه از نظر امنیت و آرامش روانی،حفظ و تحکیم بنیان خانواده،پیشگیری از فروپاشی نظم جامعه و جلوگیری از نگاه ابزاری به زن از جمله ضرورت های احداث پارک بانوان به شمار می رود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان نیز از ایجاد پارک بانوان مجهز در تمام شهرهای استان تا پایان دولت خبر داد و گفت : پروژه های نیمه تمام حوزه بانوان همچون سالن های ورزشی در اولویت تکمیل قرار دارد.
ربیعه علی محمدی افزود: از آنجا که بانوان نقش مهمی در کانون خانواده و تربیت فرزندان دارند، توجه به ورزش و تفریح آنها در راستای زندگی بهتر امری ضروری بوده این در حالی است که امکانات و فضاهای ورزشی اختصاصی به بانوان در شهر کم بوده که باید افزایش یابد.
مشاور استاندار همدان در امور بانوان مظرح کرد: این پارک با رویکرد زمینه سازی برای توسعه ورزش بانوان و استفاده راحت و بی دغدغه از فضاهای سبز شهری ایجاد شده است.
پارک بانوان در 3000 مترمربع مساحت و با اعتباری بالغ بر نه میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار در مدت یک سال ساخته شده است.


اخبار مرتبط