امـروز : شنبه1مهر1402
23/9/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

انتخاب مسئول روابط عمومی شهرداری قروه درگزین به عنوان روابط عمومی برتر استان

28 اردیبهشت 1399
خلاصه مطلب:

انتخاب مسئول روابط عمومی شهرداری قروه درگزین به عنوان روابط عمومی برتر استان


همایش روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور استاندار همدان و آیت الله موسوی اصفهانی عضو مجلس خبرگان رهبری، مدیران و اصحاب رسانه در سالن استانداری همدان برگزار شد | برای ارتقا مدیران موفق روابط عمومی رایزنی می کنیم | مدیران روابط عمومی در جهت اطلاع رسانی عملکرد مدیر دستگاه خود از ظرفیت رسانه های استان و فضای مجازی بهره ببرند.
به گزارش همدان پرس؛ همایش روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور استاندار همدان و آیت الله موسوی اصفهانی عضو مجلس خبرگان رهبری، مدیران و اصحاب رسانه در سالن استانداری همدان برگزار شد

مدیر روابط عمومی استانداری همدان گفت: برای ارتقاء مدیران موفق روابط عمومی رایزنی می کنیم.

اسدالله ربانی مهر در همایش روز ارتباطات و روابط عمومی ضمن تشریح عملکرد روابط عمومی های استان همدان اظهار کرد: سند اطلاع رسانی در استان همدان با پیشنهاد و ابتکار استاندار همدان به همه روابط عمومی های استان ابلاغ شده است.

وی با تاکید بر اهمیت سند اطلاع رسانی گفت: همواره سعی بر این بوده است که از ظرفیت رسانه ها استفاده شود و بر تعامل روابط عمومی ها با رسانه های استان تاکید شده است.

ربانی مهر با انتقاد از اینکه گاهی برخی ادارات هیچ گونه خبری توسط مدیران روابط عمومی منتشر نمی شود، عنوان کرد: باید تفاوت بین روابط عمومی های فعال و غیرفعال شفاف شود تا جایی که برای ارتقاء مدیران موفق روابط عمومی رایزنی خواهیم کرد که در پست دیگری به فعالیت خود ادامه دهند.

وی از مدیران روابط عمومی خواست در جهت اطلاع رسانی عملکرد مدیر دستگاه خود از ظرفیت رسانه های استان و پتانسیل فضای مجازی بهره ببرند.

در ادامه از روابط عمومی های برتر در ۷ گروه شامل؛ گروه فرمانداری ها، روابط عمومی فرماندیهای همدان، ملایر و نهاوند، گروه شهرداری ها، از روابط عمومی های همدان، قروه درگزین، صالح آباد، گروه دستگاههای اجرایی، از روابط عمومی های راهداری، محیط زیست، اقتصاد و دارایی و ورزش و جوانان و اوقاف، گروه شرکت های خدمات رسان،از روابط عمومی های شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، آبفا، آبفار و شرکت گاز، گروه بانکها روابط عمومی بانکهای رفاه و کشاورزی، گروه دانشگاهها، روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی، پیام نور و جهاددانشگاهی و گروه شرکت های خصوصی روابط عمومی شرکت پگاه و شیشه تقدیر شد.

اخبار مرتبط