امـروز : شنبه1مهر1402
23/9/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

مراسم توديع و معارفه شهرداران

11 بهمن 1396
خلاصه مطلب:

توديع و معارفه


به گزارش روابط عمومي، ظهر روز 10 بهمن ماه مراسم توديع و معارفه شهرداران سه شهر رزن،قروه درجزين و دمق در محل سالن جلسات فرمانداري و با حضور جناب آقاي جعفري مديركل دفتر امور شهري و شوراها استانداري همدان، بخشداران،اعضاي شوراهاي اسلامي و مسئولين ادارات شهرستان برگزار گرديد.
مراسم ابتدا با تلاوت چند از آيات كلام الله مجيد آغاز شد.
در اين مراسم ابتدا آقاي نوربخش سرپرست فرمانداري ضمن عرض خيرمقدم به مديركل دفتر امور شهري، از حضور مسئولين ادارات در مراسم تشكر نمودند.
سپس سرپرست شهرداري رزن،شهردار قروه،سرپرست شهرداري دمق به ارائه گزارش فعاليت ها و عملكردهاي خود در چند سال گذشته پرداختند.
رئيس شوراي اسلامي شهر رزن،قروه درجزين و دمق نيز از زحمات مسئولين استاني و نيز سرپرستان شهرداري در سه ماه گذشته تقدير و تشكر نمودند.
پس از آن شهرداران سه شهر به تشريح برنامه هاي خود در 4 سال آينده پرداختند.
مديركل دفتر امور شهري و شوراها استانداري: فلسفه شوراها،دور بودن از كارهاي فردي و تصميمات شهريكه نهايتاَ به تصميمات جمعي ختم شود،شان و وجود شوراي شهر فراتر از ذهن ما است و بايد پشتيبان آن باشيم.
ايشان ابراز داشت: نقد سازنده به نفع جامعه است و ما را به سمت آباداني مي برد.تاكيد ما بر استفاده از منابع بخش خصوصي است و از بخش خصوصي حمايت و استقبال مي كنيم و تلاش ما اين است كه خدمات شايسته اي را براي مردم همراه با رفاه و تامين نيازهايشان به وجود بياوريم.
شايان ذكر است شهردار قروه درجزين در سمت خود ابقاء شده كه از زحمات سه ساله ايشان تقدير شد.
در پايان احكام شهرداران همراه با تقدير نامه اهداء گرديد.
اخبار مرتبط