امـروز : شنبه1مهر1402
23/9/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

ملاقات عمومي اعضاي شورا و شهردار با مردم شريف در مسجد جامع و مسجد اميرالمومنين(ع) شهرك فرهنگيان

7 اردیبهشت 1397
خلاصه مطلب:

ملاقات عمومي اعضاي شورا و شهردار با مردم شريف در مسجد جامع و مسجد اميرالمومنين(ع) شهرك فرهنگيان


به گزارش روابط عمومي،ديدار عمومي اعضاي شوراي اسلامي و شهردار با مردم شريف شهر قروه با هدف تنوير افكار عمومي و شفاف سازي برخي مسائل در مسجد جامع صورت گرفت كه در اين ديدار كريمي مخصوص رئيس شوراي اسلامي ضمن تبريك اعياد شعبانيه و قدرداني از حضور مردم شريف،به بيان عملكرد هفت ماهه شوراي اسلامي و شهرداري اشاراتي نمودند و در پايان ضمن شنيدن نظرات شهروندان به سوالاتشان پاسخ دادند.
در ديدار دوم اعضاي شورا و شهردار با مردم شريف در مسجد اميرالمومنين (ع) شهرك فرهنگيان ابتدا رئيس شوراي اسلامي ضمن تبريك به معلمان و فرهنگيان بازنشسته به مناسبت هفته معلم، خلاصه اي از فعاليت هاي شورا در هفت ماهه گذشته از جمله پيگيري احداث جايگاه CNG،احداث پارك بانوان در ضلع جنوب شرقي ميدان شهيد مطهري،ساماندهي پارك هاي سطح شهر و ... اشاراتي داشتند و خواستار بيان ديدگاهها و نقطه نظرات اهالي محترم شهرك فرهنگيان شدند كه در ادامه مهندس اسفندياري صالح شهردار ضمن تبريك اعياد شعبانيه و تبريك هفته معلم به فرهنگيان عزيز عملكرد اجمالي شهرداري را به سمع و نظر حاضرين رساندند و شهروندان نيز ضمن تقدير و تشكر از حضور اعضاي شوراي اسلامي و شهردار با مردم از شهردار سوالاتي را در خصوص آسفالت ريزي،جدول گذاري،خط كشي معابر،نصب سرعت گير، ساماندهي كوچه ها و ... مطرح نمودند.
در پايان اهالي محترم شهرك فرهنگيان از مجموعه شهرداري و اعضاي شوراي اسلامي در نصب المان فردوسي، ساماندهي ميدان شهرك فرهنگيان و همچنين نصب چراغ هاي تزئيني بلوار معلم تا ورودي روستاي عمان نهايت تقدير و تشكر را داشتند.


اخبار مرتبط