امـروز : شنبه1مهر1402
23/9/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار

21 مرداد 1399
خلاصه مطلب:

نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی با خبرنگاران و اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار


به گزارش روابط عمومی، نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان به مناسبت هفته خبرنگار صورت گرفت.
در این نشست ابتدا شهردار ضمن گرامیداشت 17 مرداد یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه و تبریک این روز به خبرنگاران،به بیان عملکردها و فعالیت های پنج ماهه سال جاری اشاره ای داشته و برنامه های پیش رو را تشریح نمودند.
وی بیان کرد : امروز شهر ما در مسیر پیشرفت به همدلی شهروندان نیاز دارد و مدیریت شهری و شهروندان باید در کنارهم به طور مشترک اقدام کنیم. تلاش کردیم کارهای متعدد زیربنایی و روبنایی در حوزه های مختلف خدماتی، عمرانی، فرهنگی، اجتماعی انجام دهیم و در حال حاضر نیز چند پروژه عمرانی در دست اقدام می باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر نیز 17 مرداد را به اهالی رسانه و اهل قلم تبریک گفتند و از حضور ایشان در این نشست تقدیر و تشکر نمودند.
وی افزود: شهردار قروه درجزین پویایی، نشاط، حرکت و فعالیت را در شهر به ارمغان آورده اند و تلاش میکنند در همه حوزه ها فعالیت کنند.
در ادامه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان های درگزین و رزن یک به یک سوالات مطروحه خود را از شهردار و اعضای شورای اسلامی بیان نموده و پاسخ های مربوطه را دریافت کردند.
در پایان از زحمات خبرنگاران با اهداء لوح تقدیر و تندیس روز خبرنگار تجلیل بعمل آمد.


اخبار مرتبط