امـروز : دوشنبه13آذر1402
4/12/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

۱۷ مرداد روز خبرنگار و تجلیل از مقام آگاهان و آگاهی‌بخشان شهرستان های درگزین و رزن

17 مرداد 1400
خلاصه مطلب:

۱۷ مرداد روز خبرنگار و تجلیل از مقام آگاهان و آگاهی‌بخشان شهرستان های درگزین و رزن


مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان های درگزین و رزن با حضور امام جمعه شهرستان، شهردار، اعضای دوره پنجم و ششم شورای اسلامی شهر در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری، شهردار قروه در این آیین که به مناسبت روز خبرنگار انجام شد ضمن گرامی روز خبرنگار و پاسداشت یاد و نام خبرنگار شهید محمود صارمی،خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم و مسوولان دانست و افزود: اصحاب رسانه به عنوان نماینده افکارعمومی،مشکلات جامعه را منعکس نموده و باعث می شوند مسوولان زوایای پنهانی که بعضا زیر پوست شهر قرار دارد به خوبی ببیند و چاره اندیشی کنند.
اسفندیاری صالح انتقاد سازنده را مفید و گامی به جلو دانست و گفت: نقاط ضعف و قوتی که از سوی خبرنگاران با صداقت مطرح می شود باعث برنامه ریزی مناسب برای رفع مشکلات موجود خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش ارتباط با خبرنگاران و اصحاب رسانه را راهگشای تصمیم سازی و برنامه ریزی دانست .
در این مراسم خبرنگارن در یک فضای صمیمی نقطه نظرات، مسائل و مشکلات شهری را با شهردار و اعضای شورای شهر در میان گذاشتند و مسئولان مربوطه به سئوالات مطرح شده پاسخ دادند .
در پایان این نشست هدایایی به رسم یادبود به خبرنگارن اهدا شد.


اخبار مرتبط