امـروز : دوشنبه13آذر1402
4/12/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

احداث پارک بانوان در شهر قروه درجزین

9 اردیبهشت 1397
خلاصه مطلب:

شهردار قروه درجزین گفت: به زودی عملیات اجرایی پاک بانوان در شهر قروه درجزین آغاز می شود.


مهندس اسفندیاری‌صالح در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رزن با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم شهرداری و شورای شهر قروه درجزین در سال جاری ایجاد پارک و فضای مناسب برای حضور شهروندان است اظهار کرد: طی چند روز آینده عملیات اجرایی ساخت اولین پارک بانوان در شهر قروه درجزین آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه آماده‌سازی و زیرسازی این پارک در فضایی به مساحت 2 هزار و 700 متر مربع انجام می‌شود گفت: عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار اولیه 300 میلیون تومان در هفته آتی شروع خواهد شد.

شهردار قروه درجزین گفت: این پارک در ضلع جنوب شرقی میدان شهید مطهری جنب پارک لاله احداث می شود.

وی احداث پارک بانوان را گامی در راستای توسعه شهر برشمرد و افزود: یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی، ایجاد زمینه رفاه اجتماعی است.

اسفندیاری‌صالح ادامه داد: اگر بتوانیم گامی در راستای رفاه بانوان که قشر عظیمی از شهروندان را تشکیل می‌دهند برداریم، خواهیم توانست به توسعه‌ای که مورد نظر شهرداری و شورای شهر است نزدیک شویم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با احداث و راه‌اندازی این پارک شاهد شادابی و نشاط روزافزون بانوان ارجمند شهر قروه درجزین باشیم.

اخبار مرتبط