امـروز : شنبه1مهر1402
23/9/2023
امام علی (ع):

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد، چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود

جلسه شورای اداری شهرداری قروه درگزین

9 خرداد 1399
خلاصه مطلب:

جلسه شورای اداری شهرداری قروه درگزین


به گزارش روابط عمومی،در این جلسه که با حضور شهردار،اعضای شورای اسلامی و کارکنان شهرداری برگزار شد اسفندیاری صالح ضمن تبریک کسب رتبه برتر شهرداری قروه درگزین در سطح استان بیان داشت کسب این موفقیت حاصل تعامل و زحمات کارکنان، اعضای شورای اسلامی شهر و مشارکت مردم فهیم شهر قروه می باشد. ایشان به فعالیت ها و پروژه های انجام شده و در حال اجرا در سطح شهر از جمله : پارک بانوان شهر قروه که در روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید، جدول گذاری ها،آسفالت ریزی و لکه گیری معابر،زیباسازی، کاشت گل، گیاه و درخت و ... اشاره نمودند.
اسفندیاری صالح همچنین به پروژه های در حال انجام مراحل اداری و خرید مصالح مجتمع تجاری، تکمیل میدان انتهای بازار ولی عصر(عج)، میدان جدیدالاحداث مفتح،فاز سوم کمربندی شهر و ... اشاره و در این خصوص تبادل نظراتی صورت گرفت.
اعضای شورای اسلامی نیز ضمن تبریک کسب رتبه برتر شهرداری در سطح استان به شهردار و کارکنان، اظهار داشتند با توجه به کسب این رتبه در سطح استان مجموعه شهرداری کار سخت تری را در پیش رو خواهند داشت.

اخبار مرتبط